Płyny do zmywarek

Płynne środki do mycia w zmywarkach gastronomicznych powinny być dozowane wyłącznie przez systemy dozujące. Gwarantują one stałe
 dozowanie, określone przez producenta zmywarek i środków myjących. Stosuje się dwa rodzaje systemów dozujących.
W zmywarkach jednokomorowych dozowniki podają ustawioną porcję płynu myjącego i nabłyszczającego, stale tą samą w każdym cyklu mycia.

W zmywarkach tunelowych dozownik dokonuje pomiaru stężenia płynu w komorze mycia i uzupełnia samoczynnie płyn myjący do zaprogramowanego stężenia. Przy systemach dozujących rola obsługi zmywarki ogranicza się tylko do wymiany pojemników z płynem myjącym i płuczącym. Oferujemy dozowniki do płynów myjących, nabłyszczających i do innych zastosowań przemysłowych.

 • REMIX® - MS

  REMIX® - MS

  Preparat przeznaczony do zmywarek gastronomicznych i przemysłowych. Sprawdza się zarówno przy wodzie twardej jak i miękkiej. Zalecany szczególnie do mycia szkła barowego, porcelany, pokali i galanterii szklanej, tworzyw sztucznych odpornych na alkalia. Środek do użytku profesjonalnego z zastosowaniem systemów dozujących.

 • Remix® M

  REMIX® - M

  Preparat do mycia porcelany, szkła, sztućców i naczyń nierdzewnych w zmywarkach gastronomicznych i przemysłowych z systemem dozowania. Zawiera aktywny chlor. Zaleca się stosować do mycia koszy i pojemników produkcyjnych. Optymalne zużycie środka gwarantuje zastosowanie właściwego urządzenia dozującego.

 • Remix® Proszek do zmywarek

  REMIX® - Proszek do zmywarek

  Proszek do mycia naczyń w zmywarkach gastronomicznych. Usuwa wszelkie zabrudzenia organiczne z zastawy stołowej, naczyń i sztućców nawet w twardej wodzie. Można go stosować do mycia naczyń z porcelany, szkła, stali nierdzewnej, tworzyw sztucznych. Nie nadaje się do aluminium. Nie zawiera fosforanów i związków chloru.

 • Remix® NO

  REMIX® - NO

  Preparat nabłyszczający do płukania naczyń w zmywarkach wyposażonych w urządzenie dozujące. Oszczędny w użyciu, nadaje idealny połysk. Optymalny efekt uzyskuje się, kiedy do mycia stosuje się REMIX-M lub REMIX-MS.

Powered by Quick.CmsImplementation ProjektGraficzny.com