REMIX® - UNI

 • Remix® UNI

  Remix® UNI

Płyn do mycia dezynfekującego powierzchni, urządzeń i sprzętów,kontaktujących się z żywnością.

Preparat posiada pozwolenie Ministra Zdrowia nr 1387/04 na obrót produktem biobójczym. Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.

 

Zaleca się do stosowania w urządzeniach do produkcji lodów, bitej śmietany i ekspresów do kawy wyposażonych w linię do spieniania mleka.

Sposób użycia:

Czyszczenie i dezynfekcja przystawek do spieniania mleka: Przygotować ok. 0,5L 10 % roztworu Remix-Uni (50 ml preparatu na 0,5 L zimnej wody) i przepuścić przez przystawkę ekspresu. Następnie przepłukać ją 0,5 L zimnej wody. Okresowo zaleca się zdemontowanie wszystkich podzespołów przystawki i pozostawienie na 30 minut w 10% roztworze preparatu. Następnie dokładne umycie, wypłukanie pod bieżącą wodą i zainstalowanie przystawki w ekspresie.

Preparat nadaje się do mycia dezynfekującego automatów do bitej śmietany i lodów.

Dezynfekcja i mycie przez zamaczanie wymontowanych części urządzeń: Przygotować ok. 10 % roztwór o preparatu (100 ml na 1L wody) o temperaturze 40÷50 C. Zanurzyć wymontowane części urządzenia na 30 minut. Następnie umyte części wypłukać czystą wodą pitną.

 • dezynfekcja

  dezynfekcja

 • ogólne mycie urządzeń i powierzchni

  ogólne mycie urządzeń i powierzchni

 • czyszczenie ekspresów do kawy

  czyszczenie ekspresów do kawy

 • pojemnik 1L

  pojemnik 1L

Cechy
dostępne pojemności1 L
opakowaniepojemnik
Powered by Quick.CmsImplementation ProjektGraficzny.com