Mycie i konserwacja podłóg

 • Remix® FLOOR

  REMIX® - FLOOR

  Skoncentrowany preparat do czyszczenia i pielęgnacji podłóg odpornych na działanie wody. Skutecznie usuwa zabrudzenia i nie pozostawia smug. Jest środkiem nisko pieniącym, antypoślizgowym. Może być stosowany do wszelkich automatów czyszczących. Idealny do utrzymania czystości podłóg na terenie sklepów, domów handlowych, magazynów, pasaży, hal sportowych, szkół.

 • Remix® ACTIV

  REMIX® - ACTIV

  Alkaliczny preparat do gruntownego mycia: silnie zatłuszczonych powierzchni, ścian, podłóg i urządzeń w zakładach produkujących żywność, silnie zabrudzonych posadzek i hal przemysłowych. Usuwa zabrudzenia z przepalonego oleju, gumy i śladów po wózkach widłowych.

 • REMIX® - EFEKT

  Do mycia powierzchni i urządzeń mających kontakt z żywnością, stołów, posadzek i ścian w ciastkarniach, piekarniach, masarniach, mleczarniach, kuchniach i innych zakładach przemysłu spożywczego. Skutecznie usuwa zabrudzenia organiczne jak tłuszcz, białko, olej. Nie niszczy powierzchni chromowanych, niklowanych, stalowych i tworzyw sztucznych odpornych na alkalia. Zawiera aktywny chlor.

 • Remix® OF

  REMIX® - OF

  Kwaśny preparat do gruntownego mycia powierzchni: posadzek w halach przemysłowych, basenach kąpielowych, pomieszczeniach sanitarnych.

Powered by Quick.CmsImplementation ProjektGraficzny.com