Czyszczenie i konserwacja urządzeń

 • Remix® Grill

  REMIX® - GRILL

  Alkaliczny preparat do samoczynnego usuwania zapieczonego tłuszczu oraz zadymień. Skutecznie czyści piekarniki, grille, szyby kominkowe, piece konwekcyjno - parowe, blachy piekarnicze, rożna, patelnie.

 • Remix® PM

  REMIX® - PM

  Preparat do mycia pieców konwekcyjno - parowych wyposażonych w system automatycznego mycia. Należy stosować zgodnie z instrukcją obsługi urządzenia.

 • Remix® PP

  REMIX® - PP

  Preparat do płukania pieców konwekcyjno - parowych wyposażonych w system automatycznego mycia. Należy stosować zgodnie z instrukcją obsługi urządzenia.

 • active cleaner

  active cleaner

  Niskopieniący proszek do mycia pieców wyposażonych w system mycia. Przeznaczony do regularnego mycia z zabrudzeń eksploatacyjnych.

 • active descaler

  active descaler

  Niskopieniący proszek do mycia pieców wyposażonych w system mycia. Usuwa osady mineralne i białe naloty z komory pieca.

 • Remix® Stal

  REMIX® - STAL

  Preparat do czyszczenia i konserwacji powierzchni ze stali szlachetnej. Nadaje się do pielęgnacji szafek, zmywarek, lad chłodniczych, blaszanych obić drzwi wind i innych urządzeń ze stali szlachetnej. Preparat usuwa brud i zacieki bez zarysowań. Pozostawia ochronną warstwę nabłyszczającą, konserwuje i chroni powierzchnię metalu przed ponownym zabrudzeniem.

 • Remix® Poler

  REMIX® - POLER

  Preparat do czyszczenia, polerowania i konserwacji powierzchni, urządzeń i przedmiotów wykonanych ze stali szlachetnych, miedzi, brązu, mosiądzu. Efektywny w użyciu. Jednocześnie czyści, poleruje i konserwuje oraz nadaje połysk czyszczonym powierzchniom. Zapobiega powstawaniu osadów i zacieków. Dzięki półpłynnej konsystencji łatwo rozprowadza się po czyszczonej powierzchni.

Powered by Quick.CmsImplementation ProjektGraficzny.com