REMIX® - ESPRESSO

  • Remix® ESPRESSO

    Remix® ESPRESSO

Proszek do czyszczenia kolbowych ekspresów do kawy, automatów sprzedających napoje, czajników, dzbanków, termosów, zaparzaczy. Zawsze należy czyścić i płukać urządzenie zgodnie z instrukcją obsługi producenta danego urządzenia.

Sposób użycia:

Ekspresy do kawy - wsypać łyżeczkę proszku do „ślepego” sitka lub kapturka czyszczącego, założyć kolbę do grupy ekspresu i uruchomić cykl czyszczący lub nacisnąć przycisk kawy na 5 sekund i następnie przycisk „stop”. Po 30 sekundach powtórzyć czynność 5÷6 razy. Zdjąć kolbę z ekspresu i wypłukać ją pod bieżącą wodą, a przez grupę przepuścić co najmniej 1 L wody. Czynność tą wykonać dla każdej grupy.

Mycie przez zamaczanie wymontowanych części ekspresów, automatów wendingowych - przygotować o roztwór roboczy: 1 łyżeczka proszku na 1L wody o temperaturze 40÷50 C. Zanurzyć wymontowane części urządzenia na 15 minut. Następnie umyte części wypłukać czystą wodą.

Czajniki, zaparzacze - wsypać proszek (pół łyżeczki na 2 litry wody) do urządzenia i napełnić go gorącą wodą. Pozostawić roztwór na 15 minut. Następnie wypłukać urządzenie czystą wodą.

Termosy, dzbanki - wsypać pół łyżeczki proszku do naczynia i napełnić go wodą o temperaturze 40÷50 C. Pozostawić roztwór na 15 minut. Następnie wypłukać naczynie czystą wodą.

  • czyszczenie ekspresów do kawy

    czyszczenie ekspresów do kawy

  • pojemnik 800g

    pojemnik 800g

Cechy
dostępne pojemności800 g
opakowaniepojemnik
Powered by Quick.CmsImplementation ProjektGraficzny.com