Pranie wykładzin i dywanów

 • Remix® PRESPRAY

  REMIX® - PRESPRAY

  Preparat przeznaczony do wstępnego rozpuszczenia brudu z wykładzin dywanowych i tapicerek przed czyszczeniem maszynowym. Skuteczny do usuwania plam tłustych i oleistych.

 • Remix® EX

  REMIX® - EX

  Preparat do czyszczenia dywanów, wykładzin dywanowych i tapicerki przy użyciu maszyn ekstrakcyjnych natryskowo-ssących. Nie zawiera wybielaczy optycznych.

 • Remix® ODPLAMIACZ

  REMIX® - ODPLAMIACZ

  Preparat do usuwania plam z kawy, herbaty, piwa i brązowych zabarwień na dywanach, wykładzinach dywanowych, tapicerkach i innych tkaninach wykonanych z włókien naturalnych lub sztucznych.

 • Remix® BONNET

  REMIX® - BONNET

  Preparat do pielęgnacyjnego czyszczenia wykładzin dywanowych w ciągach komunikacyjnych hoteli i innych obiektach użyteczności publicznej metodą bonnetowania.

 • Remix® SZAMPON

  REMIX® - SZAMPON

  Preparat do czyszczenia dywanów, wykładzin dywanowych i tapicerki metodą szamponowania. Przeznaczony do stosowania przy pomocy maszyn jednotarczowych, szorowarek zdolnych do odsysania piany lub metodą szamponowania za pomocą szczotki i gąbki. Zawiera dodatki antystatyczne i dodatki zapobiegające ponownemu zabrudzeniu. Nie zawiera wybielaczy optycznych. Nadaje się do wszystkich rodzajów włókien dywanowych i tkanin, które mogą być czyszczone na mokro.

Powered by Quick.CmsImplementation ProjektGraficzny.com